Recenzje

W zakładce tej będziemy publikować recenzje klientów. Ponieważ nasz profil firmowy w Google stał się celem ataku hejterów, a więc został wyłączony, na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zamieścić tu tamtych opinii klientów, choć stopniowo będziemy czynili takie starania. Możemy jednak powiedzieć, że do dnia przestępczego ataku otrzymaliśmy 26 ocen pięciogwiazdkowych w skali pięciogwiazdkowej.

  • ***** Justyna Migacz (2023/05/23). Polecam do trudnych i zawiłych spraw Biuro Badania Wypadków Drogowych dr inż. Piotr Krzemień. Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza i doświadczenie to cechy, które wyróżniają Pana Inżyniera. Nie szczędzi sił i czasu w wyjaśnieniu sprawy. Dzięki czemu poznałam faktyczny przebieg wypadku drogowego. Poza tym doskonały kontakt oraz wysoka kultura osobista. W 100% polecam każdemu kto szuka dobrego i zaufanego eksperta odnośnie wypadków drogowych.
  • ***** Oksana Oksen (2023/05/06). Jeśli miałabym opisać pracę Pana Piotra w przysłowiowych „kilku słowach” wyglądałoby to co najmniej tak: profesjonalizm, terminowość, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Wykonana przez Pana Piotra Opinia jest obrazem olbrzymiej wiedzy w szerokim zakresie analizy wypadków – od Prawa Ruchu Drogowego, przez analizę techniczną aż nawet po medycynę, a opisane zagadnienia oraz wnioski zostały poparte solidnymi logicznymi argumentami tudzież zapisami prawa, a dodatkowo wszystko opisane jasno i przystępnie. Gorąco i zdecydowanie polecam współpracę z Panem Piotrem Krzemieniem!
  • ***** Maciej Grzegorczyk, Radca prawny, doradca podatkowy - www.khg.pl (2023/05/03). Serdecznie polecam usługi Pana Piotra. Prowadzimy jako kancelaria bardzo dużą sprawę odszkodowawczą. Kilkunastu biegłych odmówiło sporządzenia opinii, Pan Piotr natomiast zajął się sprawą i wydał taką, którą następnie w pełni uznał biegły sądowy przez co rodzina ciężko poszkodowanej osoby w wypadku otrzyma pieniądze. Pan Piotr jest terminowy, pomocny i potrafi zająć się profesjonalnie sprawą. Gdyby wszyscy biegli sądowi pracowali tak jak Pan Piotr to sprawy byłyby zdecydowanie szybciej i lepiej prowadzone!
  • ***** Janina Czech, Biegła psycholog (2022/09/13). Dziękuję bardzo za podzielenie się swoją opinią w temacie, który był dla mnie niezwykle ważny. To bezcenne; chciałoby się mieć wokół siebie życzliwych ludzi i tacy się czasem trafiają na naszej drodze życia  i taki właśnie życzliwy okazał się być Pan Piotr Krzemień. Polecam zdecydowanie.
  • ***** K. (2021/06/02). Dr Piotr Krzemień dzięki olbrzymiej wiedzy, doświadczeniu i rzetelności opiniuje zdarzenia drogowe zgodnie z faktycznym ich przebiegiem. Fachowa ocena sytuacji podparta autorytetem Pana Piotra może być pomocnym argumentem w udowadnianiu prawdy.
  • ***** Barbara Schmidt (2020/08/11). Profesjonalne i rzetelne podejście do tematu. Pan Piotr to fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem, który oddaje się w stu procentach powierzonemu zadaniu. Do tego jest "terminowy" i słowny. Z częstym sumieniem polecam!